Fotobanka Česko
T: +420 724 619 030
E: admin@rodad-reklama.cz
  • Košík je prázdný!

O fotobance

 

Vážení zákazníci,

jsme fotobanka specializující se na fotografování České republiky, a největší část našich fotografií je ze Zlínského kraje. Láska a vášeň ke krásám přírody mne přivedly k fotografování města Zlína, a také ostatních lokalit v našem okolí.  Dále jsem rozšířila své působiště také na Slovensko a další státy v Evropě. Do budoucna budou přibývat fotografie z různých lokalit z celé Evropy.

Fotografická tvorba které se věnuji již 10 let mě okouzlila zejména různými světelnými efekty a abstraktními výjevy. Nové pohledy na různé typy architektury ve spojení s přírodou a lidmi mě neustále obohacují jak svojí krásou, tak barevností a novým kompozičním řešením, které při fotografování vzniká a věcem, které se zdají být obyčejné dává novou krásu, náladu, a neotřelé umělecké ztvárnění..

Umělecké fotografování českých měst a vesnic přispívá také k obohacení estetického vnímání krás našeho domova a České republiky, a kromě vědomostí o různých městech a vesnicích, přibližuje krásu naší domoviny, která ve spěchu všedních dnů bývá opomíjena.

Fotografie, které jsou ve fotobance Česko byly pořízeny pro tvorbu stolních a nástěnných kalendářů, které jsem začala vydávat ve firmě Rodad-reklama od roku 2014, a setkaly se s velkým úspěchem u zákazníků. Získala jsem fanoušky těchto fotografických prací, a tím také smysl pokračovat v této umělecké práci a rozšiřování fotografí pro další možnosti využívání, a to v časopisech pro obce a města, nebo za účelem tvorby publikací a knih o obcích a městech.

Děkuji Vám za shlédnutí fotografií a přeji příjemný nákup.